Operátor digitálnej tlače

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,27€/hod+ 25% mesačné prémie+ rôzne príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha digitálnych tlačiarní:
- technologické spracovanie výrobného vrecka,
- práca s databázou údajov,
- tlač dát,
- kontrola tlačených výstupov,
- základné prevádzkové nastavenie digitálneho stroja.

- nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti
- nástupný BONUS vo výške 1000EUR
- garantované prvé ZVÝŠENIE PLATU zakotvené v pracovnej zmluve
- zmluva na DOBU NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania
- pravidelné polročné prehodnocovanie platu v závislosti od získaných zručností
- osobné mzdové ohodnotenie
- sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri pracovných jubileách)
- stravné lístky hradené zamestnávateľom nad minimálne sadzby (zamestnanec platí iba 1 euro z hodnoty gastrolístka)
- teplá strava v stravovacom zariadení zamestnávateľa priamo vo firme
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky, divadlo)
- práca v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu
- ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽST Lamač
- otvorené dvere majú u nás i ABSOLVENTI

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Ponúkame prácu pre stabilnú, renomovanú spoločnosť so silným menom a postavením na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Polygrafia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- PC gramotnosť na pokročilej úrovni,
- schopnosť a záujem učiť sa nové veci,
- vzdelanie v odbore polygrafia je výhodou, NIE PODMIENKOU,
- čistý register trestov
- flexibilita (práca vo viaczmennej prevádzke - v noci, cez víkend, práca na zmeny formou tzv. krátky/dlhý týždeň)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3426156  Dátum zverejnenia: 23.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,27€/hod+ 25% mesačné prémie+ rôzne príplatky