Recepčný / recepčná robotníckej ubytovne Bratislava SOMO spol. s r.o.

Mám záujem

Miesto práce

Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,10€ + zvýšenie po skúšobnej dobe

Termín nástupu

ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prijímania objednávok
  • ubytovanie a odubytovanie hostí
  • práca s pokladňou
  • komunikácia s klientmi
  • starostlivosť o chod recepcie
  • kontrola ubytovne
  • denné, nočné služby

  • práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou históriou
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú kontaktovaný len vybraní uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Naša spoločnosť je poskytovateľom ubytovacích služieb s dlhoročnou tradíciou (od r. 1998). Naše služby využívajú veľké stavebné spoločnosti, priemyselné podniky a organizácie. Ponúkame ubytovacie zariadenia (ubytovne, penzióny, hostely) a taktiež byty v rôznych lokalitách podľa požiadaviek zákazníkov. Naše ubytovacie zariadenia ponúkajú zákazníkom dlhodobé, ale i krátkodobé ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Strojopis - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

  • skúsenosti s aktívnym osobným kontaktom s ľuďmi
  • skúsenosti s prácou v denných a nočných službách
  • komunikatívny typ, prozákaznícky prístup
  • samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SOMO spol. s.r.o.
Pod brehmi 4
84103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Alena Srnčíková
Tel.: +421917908895
E-mail: poslať životopis
ID: 3421242   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,10€ + zvýšenie po skúšobnej dobe