Nenáročná práca pri lisovaní výrobkov do áut v Nitre

Mám záujem

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,50€ + odmeny od 125€ ( cca 700€ v čistom)

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem o nenáročnú prácu v Nitre kde Ti vieme zabezpečiť ubytovanie aj dopravu?
Stačí prejsť vstupným pohovorom a už na druhý deň môžeš pracovať.
Tvojou úlohou je :
  • preštudovanie operačno kontrolného návodu
  • vypisovanie predpísaných tlačív
  • vykonávanie lisovanie podľa predpisov
  • výroba komponentov pre automobilový priemysel na strojoch

  • doprava do / z práce na ubytovňu zabezpečená
  • ubytovanie zabezpečené
  • možnosť záloh na účet
  • dlhodobá práca
  • ubytovanie a doprava hradená mesačne z výplaty vo výške cca 60€

ak vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať 0911 828 207 aj keď len prezvoníte zavoláme späť, alebo si pošlite životopis na nižšie uvedený email, určite sa každému uchádzačovi ozveme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je úspešným dodávateľom pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

  • flexibilita
  • manuálna zručnosť
  • schopnosť pracovať v hluku
  • schopnosť pracovať s počítačom

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Vysoká nad Kysucou 228
023 55 Vysoká nad Kysucou
ID: 3420499   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,50€ + odmeny od 125€ ( cca 700€ v čistom)