Obsluha strojov a zariadení - operátor výroby automotive- výroba motorov - strojova praca

Mám záujem

Miesto práce

Košice

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

600 € + príplatky + variabilná zložka

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná pracovná ponuka vo Vašom regióne!!!

Výroba turbovzdúchadiel do motorov pre automobilový priemysel pre popredného výrobcu.
  • montáž, kompletizácia, prostredníctvom nových technológií, nové moderné stroje
  • rozšírenie výroby,
Nástupy priebežné, už aj v júni.

Ide o:
  • zabezpečenie nepretržitej obsluhy výrobnej linky
  • dohľad na dodržiavanie pravidiel výroby produktu
  • predkladať a realizovať zlepšovacie návrhy

DOPRAVA zo smeru Košice - Záborské Petrovany ZDARMA - do práce Vás dovezieme!!! Cesta trvá 20 min. - rôzne miesta nástupu:

NÁSTUP DO KMEŇOVÉHO STAVU!!!
10 dňové vstupne komplexné školenie - prax na výrobnej ploche pod dohladom trénera.

bohatý BONUSOVÝ SYSTÉM ( káva, občerstvenie, vitamínové balíčky)
Príspevok do 3. dôchodkového piliera
Pri vlastnej doprave príspevok na dopravu
Možnosť zvyšovania mzdy - 4 stupne zručnosti - zvýšenie základnej mzdy.
Možnosť kariérneho rastu
Práca so špičkovými technológiami
čisté a klimatizované prostredie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny Wincoot People.Našim klientom je špičková medzinárodná automobilová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Mlynská 27
040 01 Košice
ID: 3419098   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 € + príplatky + variabilná zložka