Skvelá príležitosť - výroba tlmičov!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
až 100 Kč na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce pre popredného výrobcu tlmičov pre automobilový priemysel - hľadáme nových operátorov!

Miesto výkonu práce - Pardubice NEVÁHAJ, zabezpečujeme UBYTOVANIE!!!

Ide o:
- výrobu tlmičov
- práca so strojmi
- kontrolu kvality
- zaisťovanie úprav a opráv

Čo ponúkame?
- UBYTOVANIE ZDARMA
- až 95 Kč na hodinu v čistom
- po 1 roku až 100 Kč na hodinu v čistom
- základná mzda 16640 Kč + bonusy až 3680 Kč + príplatky
- možnosť dlhodobého zamestnania
- možnosť záloh
- práca na českú PZ/dohodu, práca pre českého zamestnávateľa
- možnosť certifikácie

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis,
[email protected]

Nie je na čo čakať!!!

Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Strojárenský priemysel - výroba tlmičov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-JEMNÁ MOTORIKA!!!!!
- chuť pracovať
- dobrý zdravotný stav
- zodpovednosť
- samostatnosť
- prax vo výrobe výhodou
- ochota pracovať na zmeny (12h zmeny/11 h zmeny)

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3417674  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 100 Kč na hodinu