Mistr

Mám záujem

Miesto práce

Kunčičky, Slezská Ostrava, Česko

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

175,-/hod ve ZD, po ZD 185,-/hod

Termín nástupu

02.07.2018

Druh pracovného pomeru

plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • dohlížení a koordinace činností výrobního procesu
  • plánování a organizování prací
  • zajišťování dodržování pracovních a technologických postupů, BOZP, termínů i norem kvality ISO 9001, resp. ISO 14001
  • dodržování stanovených časových norem a termínů, řešení výrobních prostojů a chyb ve výrobním procesu.
  • vedení provozní dokumentace (dodací listy, výpisky materiálu, evidence materiálu, případné objednávání materiálu), vedení docházky ..
  • zodpovídání za přidělování pracovních úkolů, plnění denní produkce
  • řízení a organizace existující výroby, výrobních procesů a kapacit podle výrobního plánu
  • kontrolování výkonnosti týmu i dalších ukazatelů
  • spolupráce při řešení reklamací a přijímání nápravných opatření
  • seřizování a údržba strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • zajímavé platové ohodnocení
  • práce dlouhodobého charakteru
  • práce na hlavní pracovní poměr nebo živnost
  • dbáme na spokojenost našich zaměstnanců

Informace o náboru

  • nutností zaslání životopisu na adresu: stanislav.kulich@wincottpeople.com,
  • účast na osobním pohovoru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.8.2018 (zbývá ještě 67 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

společnost působí na trhu jako stabilní společnost poskytující služby v oblasti strojírenství a stavebnictví na vysoké kvalitativní úrovni

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • praxe na dané pozici alespoň 2 roky
  • znalost čtení výkresové dokumentace,
  • odolnost proti stresu,
  • řidičský průkaz "B" výhodou,
  • časová flexibilita...

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikol Damková
Tel.: +420 734 397 998
E-mail: poslat životopis
ID: 3413778   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   175,-/hod ve ZD, po ZD 185,-/hod