Operátor rozvlákňovania a vykladkár

Mám záujem

Miesto práce

Žilina

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,87 €/hod. + zmenový príplatok 0,90 €/hod.

Termín nástupu

ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie vykládky ZbP a buničiny zo železničných vagónov a kamiónov,
zodpovednosť za riadne a bezpečné uloženie ZbP a buničiny v sklade,
vedenie evidencie o prísune ZbP a buničiny ,
pravidelný prevoz stojanov s návinmi zo spracovania do skladu,
spolupráca s obsluhou dopravných pásov

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať iba vyhovujúcich uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou toaletných papierov, kuchynských utierok a hygienických vreckoviek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

nutný preukaz na VZV
ochota pracovať na 12-hodinové zmeny
samostatnosť
precíznosť

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Daniela Dlabača 2745/22
010 01 Žilina
ID: 3412269   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,87 €/hod. + zmenový príplatok 0,90 €/hod.