Elektrikář s vyhláškou/zámečník - mzda od 120,- až 145,- na hod.

Mám záujem

Miesto práce

Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

24000

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • práce na elektrických kolejových vozidlech
  • znalost a nastavování měřících přístrojů
  • příprava + montáž nové elektroinstalace
  • rozebírání + montáž kolejových vozidel
  • zámečnické práce - práce s flexou, bruskou, vrtačkou apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • hlavní pracovní poměr
  • stabilní zaměstnání
  • ubytování v docházkové vzdálenosti ZDARMA
  • příspěvek na stravu
  • pracovní pomůcky při nástupu ZDRAMA
  • pouze RANNÍ SMĚNY (6:00 - 14:15)
  • možnost pracovat na přesčasy
  • v 2. měsíci možnost získat docházkový bonus + 5Kč až 10Kč/hod
  • další bonusy od mistra

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

- požadujeme vyhlášku č. 50/78 Sb.§6 - platí pro elektrikáře
- znalost elektro dokumentace
- orientace v liniových schématech - platí pro elektrikáře
- základní znalost výkresové dokumentace
- ovládání měřících zařízení

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People
Na Rovince 879
720 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Vránová
Tel.: +420 739 368 402
E-mail: poslat životopis
ID: 3391683   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   24000