Zvárač ZM1 - zabezpečené ubytovanie, zaujímavá mzda, nástup možný ihneď

Mám záujem

Miesto práce

Bánovce nad Bebravou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Ponúkame 4,50 eur/hod + dochádzkový bonus + kvalitatívny bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spoločnosť sa zaoberá výrobou kabín, karoserií a rámov na motorové a
nákladné vozidlá
  • Práca s prípravkami, malé opakujúce série
  • Zváranie tenkého materiálu 1-10mm
  • Závaranie kabín a dverí

  • Práca na 3 smennú prevádzku
  • Možnosť nadčasov
  • Zabezpečené ubytovanie
  • Práca na HPP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je popredným výrobcom rámov a karosérií nakladných a automobilových prostriedkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

  • Zváračský preukaz ZM1
  • Skúsenosti, chuť pracovať
  • Flexibilitu

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, org.sl.
Na Rovince 879, Hrabová
720 00 Ostrava
ID: 3391285   Dátum zverejnenia: 18.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Ponúkame 4,50 eur/hod + dochádzkový bonus + kvalitatívny bonus