Test Lab- Kvalita - Asistent Technika - mzda od 800,- EUR - HPP

Mám záujem

Miesto práce

Veľká Ida

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800,- EUR + príplatky

Termín nástupu

1.6.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

špecializované oddelenie kontroly kvality - nových autosedadiel,
manuálne nastavenie testovanej plochy,
úprava, kontrola testovacieho prostredia,
nastavenie PC na konkrétny druh testovania,
Práca s elektrosúčiastkami - nastavovanie testovacích senzorov,
meranie, nastavovanie sedadiel, zadavanie údajov do PC.
práca s Microsoft Excel,
práca v dvojzmennej prevádzke - 6:00-14:00 / 14:00-22:00,

Práca v zahraničnej výrobnej spoločnosti,
možnosť pracovať v tíme vývoja elektrotechnických súčiastok
na Hlavný pracovný pomer
Základná mzda od 800,- EUR+ príplatky

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu, prosím, zašlite nám svoj životopis slovenskom jazyku na uvedenú mailovú adresu. Do predmetu e-mailu napíšte názov obsadzovanej pracovnej pozície. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Váš životopis!
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny Wincoot People.Našim klientom je špičková medzinárodná automobilová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojarský

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou v technickom odbore - elektrotechnika alebo strojárstvo,
skúsenosť s elektrotechnikou,
komunikatívna úroveň anglického jazyka,
výtaná je skúsenosť s opravou áut
ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke (ranná zmena 6.00-14.00, poobednajšia zmena 14.00-22.00),
zodpovedný prístup k zadaným úlohám,
znalosť Microsoft Excel na úrovni bežného užívateľa.

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Mlynská 27
040 01 Košice
ID: 3388205   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800,- EUR + príplatky