Operátor strižne/strihač - stabilná práca, rastúca mzda

Mám záujem

Miesto práce

Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

480 eur + príplatky do výšky 190 eur

Termín nástupu

22.05.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • strihanie poťahov a čalúnení do automobilov z prírodných a umelých tkanín

  • 4 zmenná prevádzka (príplatok za zmennosť 100 eur),
  • dostupná lokalita KOŠÍC
  • zabezpečená doprava zo smerov - ROŽŇAVA, TREBIŠOV, MICHALOVCE
  • bonusy za zlepšovacie návrhy
  • široký bonusový systém odmien za prácu, dochádzku, výkon, zručnosť

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj životopis, alebo nás neváhajte kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Významný klient v oblasti výroby automobilových poťahov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť PC,
  • zručnosť,
  • samostatnosť,
  • ochota pracovať na 4 zmeny

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Mlynská 27
040 01 Košice
ID: 3386442   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480 eur + príplatky do výšky 190 eur