Operátor baliacich automatov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce
Mzdové podmienky (brutto)
od 3,09 Eur/hod + zmenové a rizikové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*obsluhuje a dozerá na plynulý chod baliacich automatov; dezinfikuje a kontroluje strojné zariadenie; odoberá vzorky do laboratória; opravuje menšie poruchy a nastavuje strojné zariadenie; vedie záznamy v PC; vykonáva hygienu a sanitáciu STZ; riadi sa pokynmi majstrom
*Práca na zmeny v 3 zmennej prevádzke

* práca na prac.zmluvu (hlavný pracovný pomer) pre stabilnú spoločnosť
* stravovanie zabezpečené priamo v závode
* príplatky za nočnú, sviatok, víkend, nadčas , príp. riziko, rôzne odmeny, DDS,
* stabilný príjem, po osvedčení sa možnosť práce v internom stave spoločnosti (13ty a 14ty plat, cestovné, poistenie, zľavnené produkty a ďalšie zaujimavé benefity)
* pravidelné školenia a možnosť profes.rastu (postupu na zaujímavé pozície)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem. Z KAPACITNÝCH DôVODOV SI VYHRADZUJEME PRÁVO KONTAKTOVAŤ LEN NAMI VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV , ktorí spĺňajú požiadavky klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Stabilná medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

*Hľadáme šikovných, manuálne zručných pracovníkov, ochotných pracovať na zmeny (aj nočné, 3 zmenná prevádzka).
*Výborné technické a logické myslenie;
*Cit pre kvalitu;
*Zodpovedný prístup k práci, dôslednosť v práci;
*Samostatnosť, flexibilita;

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3372905  Dátum zverejnenia: 15.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,09 Eur/hod + zmenové a rizikové príplatky