Zvárač ZM1

Mám záujem

Miesto práce

Lietavská Lúčka, Žilinský kraj, Žilina

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

793€ + dochádzkový bonus 30€ + výkonnostný bonus 40€ + polročné odmeny

Termín nástupu

IHNEĎ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zváranie tenkých plechov krátkymi zvarmi
  • obsluha robotov a poloautomatov
  • obsluha a regulácia testovacích strojov

  • dostanete stravné lístky v hodnote 3,40€ plne hradené zamestnávateľom
  • budete mať možnosť privyrobiť si formou bonusov a bodového ohodnotenia (30 € dochádzkový bonus + 40€ výkonostná odmena + polročné bonusy)
  • po čase máte možnosť prestúpenia do interného stavu klienta
  • samozrejmosťou sú zákonné príplatky za prácu v noci a prácu nadčas

Informácie o výberovom konaní

Súčasťou výberového konania je praktická skúška zvárania.
Ak ste z Rajeckej doliny alebo zo Žiliny či blízkeho okolia, zašlite nám svoj životopis a my Vás budeme čo najskôr kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý sa špecializuje na výrobu výfukových systémov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • základný zváračský kurz Z-M1 (zváranie CO2) - potrebný platný zváračský preukaz
  • zváračský kurz Z-T3 (znalosť zvárania metódou TIG) výhodou
  • ochota pracovať na 3 zmeny
  • flexibilita, zručnosť, samostatnosť

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
P.O.Hviezdoslava 691
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Kubíková
Tel.: +421910872926
E-mail: poslať životopis
ID: 3357971   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   793€ + dochádzkový bonus 30€ + výkonnostný bonus 40€ + polročné odmeny