Svářeč s CO2 - stačí základní kurz, nabízíme ubytování zdarma

Manuvia, a. s.

Místo práce
Uničov, Olomoucký kraj, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování s co2 dle výkresové dokumentace (tloušťka materiálu cca 5 cm a více)
- firma se zabývá těžkou metalurgickou výrobou, svařují se i konstrukce jeřábů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání
- motivující mzda od 180 Kč/h v čistém
- bonus 4000 při odpracování 200 hodin a více
- přivýdělek formou přesčasů
- ubytování zdarma v areálu podniku
- PRAVIDELNÉ ZÁLOHY

Informace o náboru

Zaujala vás tato pracovní nabídka a máte zkušenosti na dané pozici? Jste pro nás ideální kandidát. Neváhejte a zasílejte vaše životopisy, nebo prostě jen zareagujte na pracovní nabídku přes kolonku "odpovědět", nebo volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná firma působící v metalurgii.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáš práci jako svářeč? Umíš svařovat s CO2 a dokážeš se orientovat ve výkresové dokumentaci? Máš zájem o práci ve firmě s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou konstrukcí jeřábů? Pokud ano, a nabídka tě zaujala, tak jsi to právě ty, o koho máme zájem.

Požadujeme
- praxe ve svařování alespoň 2 roky
- zkušenosti se svařováním hrubých plechů s předehřevem dle výkresové dokumentace
- výhodou znalost drážkování
- znalost svařování stoupačky a koutového sváru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3357234  Dátum zverejnenia: 10.4.2018