Svářeč EN 135 od 34 000Kč Kč /měsíc netto, ubytování zdarma

Mám záujem

Miesto práce

Česká republika, Česká Lípa

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné svářeče, na svařování skeletů kolejových vozidel. Jestliže máte EN 135 propadlé, můžeme Vám zajistit obnovu průkazu.

Jaká práce Vás čeká?
  • svařování skeletů vagonů - tramvaje, vlaky
  • nepřetržitý provoz: 12h směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
  • velice příznivé mzdové ohodnocení - od 200 Kč/hod netto
  • možnost obnovení/vystavení EN 135, stačí platné ZM1
  • ubytování zdarma (5 minut od podniku)
  • sociální zařízení a kuchyňka na pokoji
  • podnikovou jídelnu
  • osobní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Jestliže Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte mě na čísle 733 166 609 nebo mi zašlete svůj životopis na helena.kupcova@wincottpeople.com
Každý uchazeč bude kontaktován.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jedná se o našeho významného klienta, který se zabývá výrobou kolejových vozidel.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
  • certifikát EN 135 či platný základní kurz ZM1
  • praxe minimálně 2 roky se svářením větších kusů v posledních 3 letech
  • znalost výkresové dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Na Rovince 879, Hrabová
709 00 Ostrava

Kontakt

ID: 3347750   Dátum zverejnenia: 10.4.2018