Rezident kvality

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Teplička nad Váhom, areál KMS, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
672€ + dochádzkový bonus 70€ + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sústavné preverovanie, vylepšovanie pracovného procesu a služieb s cieľom min. nákladov na nekvalitnú výrobu a znižovanie rizika v záujme spokojnosti zákazníka
- kontrola procesov u zákazníka, tak aby nedochádzalo k znehodnocovaniu výrobkov a ohrozenia zákazníka
- opravenie nezhodných výrobkov, prípadne ich montáž
- sledovanie logistických informácií za účelom informovania zodpovedných pracovníkov
- riešenie nezhôd u zákazníka
- vykonávanie úloh pridelené manažérom kvality
- plnenie podmienok vyplývajúcich z normy ISO 14001 a IATF 16949
- plnenie a dosahovanie cieľov environmentálnej politiky
- dodržiavanie podmienok separácie odpadu, čistoty na pracovisku
- minimalizovanie environmentálnych vplyvov na ŽP

- 10% príplatok za poobedné zmeny
- 20% príplatok za nočnú zmenu
- dochádzkový bonus je 70 eur
- výkonnostné prémie
- gasto lístky v hodnote 3,38€

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je obsadzovaná na pol roka.
Vopred ďakujeme za životopisy, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je výroba predmetov z plastov používaných v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

- prax na pozícii riadenia procesov kvality
- prax vo výrobnej spoločnosti
- počítačové znalosti (Word, Excel, Internet)
- zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3345999  Dátum zverejnenia: 11.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 672€ + dochádzkový bonus 70€ + príplatky