Operátor extruderovej linky

Mám záujem

Miesto práce

Robotnícka 2198, Trenčiansky kraj, Považská Bystrica

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

790 - 1040

Termín nástupu

ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola a zabezpečovanie plynulého chodu výrobných liniek (spracovanie surovej gumy a kontrola výstupnej hubice v požadovanom tvare),
  • riešenie porúch,
  • komunikácia s členmi ostatných oddelení,
  • spolupráca s operátormi,
  • nastavovanie linky podľa vopred určených parametrov.

  • príplatky za nočnú zmenu, nadčasy,
  • letný a zimný bonus,
  • sociálny program (MDD, MDŽ, vitamíny, poukážky), firemné akcie (športový deň, vianočný večierok).

Uchádzačov kontaktujeme telefonicky, preto prosím uveďte v životopise správne tel. číslo.
Pred nástupom je potrebné absolvovať osobný pohovor priamo u klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou gumových tesnení do áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • precíznosť,
  • trpezlivosť,
  • technické myslenie,
  • ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke.

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Mládežnícka 2101
017 06 Považská Bystrica
ID: 3343359   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   790 - 1040