Operátor extruderovej linky

Mám záujem

Miesto práce

Robotnícka 2198, Považská Bystrica-Strojárne

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mesačná mzda 520 €/mesačne + bonus + benefit

Termín nástupu

ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola a zabezpečovanie plynulého chodu výrobných liniek (spracovanie surovej gumy a kontrola výstupnej hubice v požadovanom tvare),
  • riešenie porúch,
  • komunikácia s členmi ostatných oddelení,
  • spolupráca s operátormi,
  • nastavovanie linky podľa vopred určených parametrov.

  • príplatky za nočnú zmenu, nadčasy, víkendy, sviatky,
  • benefit od 59 - 310 €, benefit 200 € (počítaný alikvotne podľa počtu odpracovaných hodín),
  • letný a zimný bonus,
  • sociálny program (MDD, MDŽ, vitamíny, poukážky), firemné akcie (športový deň, vianočný večierok).

Uchádzačov kontaktujeme telefonicky, preto prosím uveďte v životopise správne tel. číslo.
Pred nástupom je potrebné absolvovať osobný pohovor priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou gumových tesnení do áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • precíznosť,
  • trpezlivosť,
  • technické myslenie,
  • ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke.

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Mládežnícka 2101
017 06 Považská Bystrica
ID: 3343359   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mesačná mzda 520 €/mesačne + bonus + benefit