Operátor výroby

Mám záujem

Miesto práce

Ilava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,80

Termín nástupu

ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba komponentov pre automobilový priemysel (klimatizačných zariadení)
  • manipulačné práce vo výrobe
  • obsluha technologických zariadení vo výrobe
  • práca vhodnejšia pre mužov
  • kontrola kvality výrobkov
  • práca na 3 zmeny

  • bohatý sociálny program(13. a 14.plat, letné prémie, relax program,...)
  • práca na TPP
  • DOPRAVA zabezpečená s minimálnym poplatkom (Trasy z DCA, Trenčianskej Teplej, Nemšovej, Valaskej Belej, Beluše, Ladiec, z Púchova cez Lednické Rovne)
  • Dochádzkový bonus
  • Výkonnostný bonus
  • Nadštandardné platové ohodnotenie v regióne
  • Minimálny doplatok zamestnanca na stravovanie

V prípade Vášho záujmu prosím zašlite Váš štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu jan.ogurcak@mcroygroup.com.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba komponentov do motorových vozdiel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota pracovať na zmeny
  • dobrý zdravotný stav
  • ochota pracovať nadčas
  • zodpovednosť
  • prax vo výrobe výhodou, manuálna zručnosť

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
P.O.Hviezdoslava 691
010 01 Žilina
ID: 3342482   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,80