Tryskač - Slaný u Prahy - 15 000 kč za nástup/ubytování zajištěno/obědy zdarma -

Manuvia, a. s.

Místo práce
Slaný, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
25.03.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MÁŠ ZKUŠENOSTI S TRYSKÁNÍM, PÍSKOVÁNÍM?

Pokud ano, chceme Tě do týmu!

CO TĚ ČEKÁ?

Hledáme spolehlivého a samostatného člověka, který bude upravovat povrchy nákladních automobilů pomocí tryskací hadice.

JAK BUDEŠ OHODNOCEN:

Po odpracování 160 hodin dostaneš náborový bonus 15 000,-. Budeš pracovat na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, která Tě dokáže ohodnotit nástupním platem až 130 Kč/h čistého. Dalším skvělým bonusem je, že budeš mít hrazené obědy. Což je super, nemyslíš?!

POKUD TĚ NÁŠ INZERÁT ZAUJAL A CHTĚL BYS VÍCE INFORMACÍ, NEVÁHEJ A KONTAKTUJ NÁS NA TEL. 733 166 618, 736 505 640

Těšíme se na Tebe!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Smlouva na HPP, stabilní spolupráce, motivující mzda, možnost přesčasů, možnost záloh, hrazené ubytování, hrazené obědy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o stabilní společnost s dlouholetou tradicí, zabývá se výrobou a distribucí sklápěcích nástaveb a návěsů nákladních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Tryskač

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3337676  Dátum zverejnenia: 16.3.2018