Operátor výroby - strava za 25,-, ubytování zdarma, nástup ihned

Mám záujem

Miesto práce

Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma, která je největším dodavatelem komponentů pro automobily má volné pracovní místa . Podílí se na výrobě manuálních a elektronických polohovadel sedadel, klimatizací a ventilátorů pro vytápění.

  • obsluha strojů
  • obsluha poloautomatických a automatických a strojů
  • kontrola kvality výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • pravidelný výplatní termín
  • ubytování ZDARMA v docházkové vzdálenosti
  • jistota práce na hlavní pracovní poměr
  • možnost čerpání záloh
  • bonusy od mistra
  • jednoduchá práce - zaškolíme Vás

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- vyučení
- zodpovědnost za svěřenou práci
- flexibilita
- chuť učit se novým věcem

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People
Na Rovince 879
720 00 Ostrava
ID: 3335712   Dátum zverejnenia: 2.4.2018