Výrobní Dělník - Vhodné pro páry - množství benefitů - možnost ubytování

Mám záujem

Miesto práce

Středočeský kraj, Benešov, Kolín, Kutná Hora, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Praha

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

122

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • obsluha výrobní linky
  • výroba autorádií, čerpadel, navigací

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • práci na HPP
  • motivující platové ohodnocení
  • výkonnostní prémie do výše 2 500,-
  • náborový bonus ve výši 10 000,-
  • možnost přesčasů
  • možnost ubytování

Informace o náboru

V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 731 619 063 nebo na emailovou adresu kristyna.zatopkova@wincottpeople.com

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Continental Automotiv Czech republic, která se zabývá výrobou, autorádií, klimatizačních panelů, palubových desek, čerpadel, navigaci.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Výroba - průmysl

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Výhodou praxe na obdobné pozici - není podmínkou
  • Pečlivost
  • Zodpovědnost
  • spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People
Na Rovince 879
720 00 Ostrava
ID: 3318366   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   122