Operátor lisovania vo Vrábloch s dopravou a ubytovaním zdarma Wincott People

Mám záujem

Vráble, Liptovský Mikuláš, Kežmarok, Levoča, Poprad, St.Ľubovňa, Spiš. Nová Ves, Prešov, Bardejov, Nitriansky kraj

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preštudovanie operačno kontrolného návodu
vypisovanie predpísaných tlačív
vykonávanie lisovanie podľa predpisov
výroba komponentov pre automobilový priemysel na strojoch

doprava zdarma
ubytovanie zdarma
možnosť stravovanie v závodnej jedálni
mesačné bonusy
rôzne príplatky

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenu adresu z vášho regionu.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:
0800 189 099 (SR)
Bardejov:
+421 911 828 204 silvia.grofcikova@wincottpeople.com
+421 912 828 202 daniela.klimova@wincottpeople.com
+421 911 828 201 anna.geciova@wincottpeople.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

ovládanie merania posuvným meradlom
chuť a ochota pracovať
pravidelná dochádzka

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3305408   Dátum zverejnenia: 8.2.2018