Montážny robotník - ponúkame bonus 50 € za každý odpracovaný mesiac!

Mám záujem

Miesto práce

Považské Podhradie, Považská Bystrica

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 780 €/brutto (od 4,5 €/hod)

Termín nástupu

ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manipulácia s pneumatikami,
  • nahadzovanie pneumatík na disky,
  • prípadná obsluha vysokozdvižného, ručného vozíka,
  • dodržiavanie pokynov nadriadeného,
  • dodržiavanie pracovných predpisov a BOZP.

  • práca na 2 zmeny (ranná zmena 06:00 - 14:30 hod, poobedná zmena 14:00 - 22:30 hod),
  • stravné lístky 4 €,
  • bonus za výkon,
  • bonus za plný odpracovaný fond v mesiaci.

  • pred nástupom potreba absolvovať osobný pohovor priamo v spoločnosti,
  • uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky, preto prosíme uviesť správne telefónne číslo.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa obchodom s pneumatikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • praukaz a prax na vysokozdvižnom vozíku výhodou, ale nie podmienkou,
  • prax v pneuservise výhodou.

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Mládežnícka 2101
017 06 Považská Bystrica
ID: 3303061   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 780 €/brutto (od 4,5 €/hod)