Ste invalidný dôchodca a chcete pracovať? TPP pre ZŤP na 2 zmeny. Montážny pracovník/čka.McROY Jobliner

Mám záujem

Miesto práce

Prešov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2,80€/hod - možný zárobok vrátane príplatkov a bonusov od 550€ (dochádzkový, mesačný, dovolenkový, vianočný, výkonnostný + príplatky nad rámec zákona, stravné nad rámec zákona)

Termín nástupu

ihneď

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na trvalý pracovný pomer, na prac. zmluvu
Pracuje sa na 2 zmennej prevádzke
Jednoduchá nenáročná práca
Prispôsobené pracovisko
Práca v čistom a nehlučnom prostredí

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky klienta.
Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významný klient v oblasti automobilovej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

  • byť poberateľom invalidného dôchodku zo soc. poisťovne
  • chuť pracovať
  • prax vo výrobe výhodou

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Duchnovičovo námestie 1
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Chovanová
Tel.: +421910872955
E-mail: poslať životopis
ID: 3297042   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2,80€/hod - možný zárobok vrátane príplatkov a bonusov od 550€ (dochádzkový, mesačný, dovolenkový, vianočný, výkonnostný + príplatky nad rámec zákona, stravné nad rámec zákona)