Lakýrník - ubytování zdarma, plat od 25 000 Kč, další bonusy

Mám záujem

Miesto práce

Turčianske Teplice, Středočeský kraj, Mělník, Ústecký kraj, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí, Jihomoravský kraj, Kroměříž, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín

Ponúkaný plat (brutto)

30 000

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • lakování vagónů
  • lakování mokrou cestou vodouředitelnými barvami
  • velkoplošné nátěry základním nátěrem, mezivrstvou, vrchním nátěrem
  • konečné plošné lakování a vrchní lak
  • odstraňování vad na finálním nátěru

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr (zakázka min. na 5 let)
  • zajímavé platové ohodnocení
  • bonusy a příplatky ze strany podniku
  • zajištěné ubytování
  • přesčasy

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své životopisy na linda.strbova@wincottpeople.com , nebo pro více informací volejte na 734 423 777.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- mezinárodní firma zabývající se strojírenskou výrobou

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

strojírenská vyýroba

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • vyučení nebo praxe v oboru
  • zkušenost s vodouředitelnými barvami
  • chuť pracovat
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • ochota pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, org.sl.
Na Rovince 879, Hrabová
720 00 Ostrava

Kontakt

ID: 3295827   Dátum zverejnenia: 8.2.2018