Palič - ubytovánie zdarma

Mám záujem

okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Nitra, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Veľký Krtíš, okres Žarnovica, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do podniku hladáme pracovníkov na repasovanie starých vozňov, pripadne opravy, odpaľovanie, vyrovnavanie starých alebo pokrčených plechov pripadne železa. alebo nahradzovanie novými kusmy, podla vopred pripravených postupov.

dvojzmenná prevádzka,
stravovanie v podniku,
možnosť nadčasov,
stabilný kolektív.
ubytovanie
praca na živnosť aj hlavný pracvný pomer
nástup IHNED

Podnik sa špecializuje na opravu železničných nakladných vožnov všetkých druhov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

platne skúšky z DG2 alebo DG5 prípadne ZG1 ,
prax v rovnaní a odpaľovaní vyhodou
znalosť vykresovej dokumentácie vyhodou
samostatnost
ochotu sa učiť

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3288923   Dátum zverejnenia: 6.3.2018