Palič - ubytovánie zdarma

Manuvia, a. s.

okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Veľký Krtíš, okres Žarnovica, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Nitra, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do podniku hladáme pracovníkov na repasovanie starých vozňov, pripadne opravy, odpaľovanie, vyrovnavanie starých alebo pokrčených plechov pripadne železa. alebo nahradzovanie novými kusmy, podla vopred pripravených postupov.

dvojzmenná prevádzka,
stravovanie v podniku,
možnosť nadčasov,
stabilný kolektív.
ubytovanie
praca na živnosť aj hlavný pracvný pomer
nástup IHNED

Podnik sa špecializuje na opravu železničných nakladných vožnov všetkých druhov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

platne skúšky z DG2 alebo DG5 prípadne ZG1 ,
prax v rovnaní a odpaľovaní vyhodou
znalosť vykresovej dokumentácie vyhodou
samostatnost
ochotu sa učiť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3288923  Dátum zverejnenia: 6.3.2018