Pracuj ako lisár vo Vrábloch, neváhaj a volaj! Doprava z okolia zabezpečená( Komárno, Hurbanovo, Strekov, Štúrovo, Malé Kosihy, Gbelce).

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
4,29 EUR/hod.4,29€ / hod . + dochádzkový bonus do 174,90€ + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude :
- práca je na lisovni
- ide o obsluhu lisov
- je to dvojobsluha alebo 4 obsluha lisov
- čistý plech sa vloži do lisu ten si to vylisuje a potom sa to skontroluje a uloži do paliet
- výlisky plechov sú rôznych veľkostí
- je potrebné aj preštudovanie operačno kontrolného návodu
- vypisovanie predpísaných tlačív
- vykonávanie lisovanie podľa predpisov
- výroba komponentov pre automobilový priemysel na strojoch

Ponúkame vám :
- Mzda 4,29€ / hod
- Dochádzkový bonus 174,90€
- možnosť stravovanie v závodnej jedálni
- mesačné bonusy
- rôzne príplatky
- práca vhodná aj pre mužov aj pre ženy
- ubytovanie zdarma
- lokálna doprava z okolia
- 8hod. / 3 zmená

Ak vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať stačí prezvoniť zavoláme späť na telefónne číslo 0911 828 207, kontaktujeme každého uchádzača. Alebo pošlite životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným dodávateľom pre automobilový priemysel .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-ovládanie merania posuvným meradlom
-chuť a ochota pracovať
-pravidelná dochádzka

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3286532  Dátum zverejnenia: 17.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,29 EUR/hod.