Operátor výroby v Pardubiciach s dopravou a ubytovaním zdarma

Mám záujem

Pardubice, okres Liptovský Mikuláš, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Gelnica, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

91,40 netto

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž elektrotechnických komponentov,
  • testovanie,
  • kontrolovanie,
  • balenie,
  • práca na 8 až 12 hodín,

  • doprava do Pardubíc zabezpečená
  • ubytovanie v Pardubiciach zabezpečené
  • výhodné platové podmienky

ak vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle, poprípade emailom alebo osobne na pobočke v Poprade

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient je uznávaným globálnym leadrom v poskytovaní kompletných riešení v oblasti IT a produkciou spotrebnej elektroniky až po výroby súčiastok pre komunikačné a elektronické zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobrý zrak
  • zodpovednosť
  • chuť a ochota pracovať

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Vysoká nad Kysucou 228
023 55 Vysoká nad Kysucou

Kontakt

ID: 3283330   Dátum zverejnenia: 17.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   91,40 netto