Operátor výroby v Pardubiciach s dopravou a ubytovaním zdarma

Mám záujem

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 19000KČ mesačne + mesačné bonusy až do 2500

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu a nemáš problém aj vycestovať do Pardubíc?
V nedeľu ťa odvezieme našou dopravou zdarma a ubytujeme na našej ubytovni zdarma.
Tvojou prácou bude :
  • montáž elektrotechnických komponentov,
  • testovanie,
  • kontrolovanie,
  • balenie,
  • práca na 8 hodín

  • doprava do Pardubíc zabezpečená zdarma
  • ubytovanie v Pardubiciach zabezpečené zdarma
  • výhodné platové podmienky
  • možnosť záloh po prvom odpracovanom týždni
  • odchod do práce vždy v nedeľu na prvý nástup zdarma z nástupných miest Bardejov, Prešov, Poprad, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Martin, Žilina, Byťča.
  • práca pre českého zamestnávateľa na českú zmluvu

ak vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle, poprípade emailom alebo osobne na pobočke v Poprade

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient je uznávaným globálnym leadrom v poskytovaní kompletných riešení v oblasti IT a produkciou spotrebnej elektroniky až po výroby súčiastok pre komunikačné a elektronické zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobrý zrak
  • zodpovednosť
  • chuť a ochota pracovať

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Vysoká nad Kysucou 228
023 55 Vysoká nad Kysucou

Kontakt

ID: 3283330   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 19000KČ mesačne + mesačné bonusy až do 2500