Vodič VZV

Mám záujem

Miesto práce

Robotnícka 1, 017 01 Považská Bystrica

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mesačná mzda 506,22 €/mesačne + variabilná zložka 121,05 €/mesačne + iné bonusy

Termín nástupu

ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plniť úlohy podľa pokynov svojho nadriadeného v súlade so zaradením,
  • obsluhovať vysokozdvižný vozík,
  • dodržiavať predpisy súvisiace s bezpečnosťou pri práci, protipožiarnymi opatreniami a pracovným poriadkom,
  • nosiť predpísané ochranné pomôcky určené pre dané pracovisko,
  • vykonávať pridelenú prácu podľa pracovného príkazu,
  • nezrovnalosti ihneď oznamovať svojmu nadriadenému.

  • 4 zmenná prevádzka,
  • stravné lístky 3,60 € za každú odpracovanú zmenu,
  • príplatky za nočné, sviatky, víkendy, nadčasy,
  • dochádkový bonus 20 Eur/mesiac,
  • príspevok na dopravu 10 Eur/mesiac,
  • príspevok na pranie pracovného oblečenia 20 Eur/polrok,
  • kvartálne odmeny.

  • prosím Vás uveďže v životopise svoje správne telefónne číslo, uchádzačov kontaktujeme telefonicky,
  • je potrebné absolvovať osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kórejská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou dverí do áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • papiere na vysokozdvižný vozík,
  • v prípade prepadnutých papierov možnosť obnovenia.

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Mládežnícka 2101
017 06 Považská Bystrica
ID: 3281901   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mesačná mzda 506,22 €/mesačne + variabilná zložka 121,05 €/mesačne + iné bonusy