Výroba audiotechniky - Pardubice - ubytovanie, doprava - zdarma

Mám záujem

Pardubice, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Pardubický kraj, okres Trnava, okres Dolný Kubín, okres Bardejov, okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Trebišov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dohodou

Termín nástupu

ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Závod vyrába audiovizuálnu techniku pre automobily.
Montáž výrobkov podľa technologických postupov.

  • mzda od 90 Kč/hod v čistom /napr.: priemerná čistá mzda za 07/2017 bola 108 Kč/h
  • pravidelné týždenné zálohy
  • 8 a 12 hod pracovné zmeny, podľa zmenového kalendára
  • možnosť dobrovoľných nadčasov
  • doprava do práce zabezpečená a hradená
  • ubytovanie hradené zamestnávateľom, prípadne príspevok na ubytovanie 2500Kč/mesačne

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:
0800 189 099 (SR)

mobil:
+421 911 828 201, anna.geciova@wincottpeople.com
+421 911 828 202, daniela.klimova@wincottpeople.com
+421 911 828 204, silvia.grofcikova@wincottpeople.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 35 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť dodáva audiotechniku pre svetové automobilky Toyota, VW, Audi, Honda, Suzuki, Porsche, BMW a TPCA.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax v elektrotechnickom priemysle výhodou
  • manuálna zručnosť
  • zdravotná spôsobilosť
  • práca je vhodná pre mužov aj ženy

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Geciová
Tel.: 0911 82 82 01
E-mail: poslať životopis
ID: 3277009   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou