Operátor baliacich automatov (Ref. č.: OP.BAL.AUT.)

Wincott People

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
15.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
bude komunikovaný pri pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*obsluhuje a dozerá na plynulý chod baliacich automatov; dezinfikuje a kontroluje strojné zariadenie; odoberá vzorky do laboratória; opravuje menšie poruchy a nastavuje strojné zariadenie; vedie záznamy v PC; vykonáva hygienu a sanitáciu STZ; riadi sa pokynmi majstrom
*Práca na zmeny v 3 zmennej prevádzke

* práca na prac.zmluvu (hlavný pracovný pomer) pre stabilnú spoločnosť
* stravovanie zabezpečené priamo v závode
* príplatky za nočnú, sviatok, víkend, nadčas , príp. riziko, rôzne odmeny, DDS,
* stabilný príjem, po osvedčení sa možnosť práce v internom stave spoločnosti (13ty a 14ty plat, cestovné, poistenie, zľavnené produkty a ďalšie zaujimavé benefity)
* pravidelné školenia a reálna možnosť profes.rastu (postupu na zaujímavé pozície)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať IBA vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť bude prezentovaná pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

*Výborné technické a logické myslenie;
*Zodpovedný prístup k práci, dôslednosť v práci;
*Samostatnosť, flexibilita;
*Hľadáme šikovných, manuálne zručných pracovníkov, ochotných pracovať na zmeny (aj nočné, 3 zmenná prevádzka).

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Námestie Slobody 7
071 01 Michalovce
ID: 3276252   Dátum zverejnenia: 10.1.2018