Lisař - skvělé finanční ohodnocení / ubytování zdarma / nástup možný ihned

Manuvia, a. s.

Valašské Meziříčí, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Okres Čadca, Okres Kysucké Nové Mesto, Okres Žilina, Okres Trenčín, Okres Nový Jičín, Okres Vsetín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha výrobních strojů (lisy, svařovací stroje..)
- kontrola jednotlivých kusů
- manipulace s výrobky

PRÁCE VHODNÁ PRO ŽENY I MUŽE

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
- plat: od 90kč/h v čistém...měsíčně minimálně 17000kč čistého + možnost bonusů... po zapracování navýšení
- čisté a moderní prostředí
- možnost týdenních záloh
- bonusy a benefity ze strany podniku
- zajištěné ubytování zdarma
- dotované stravné - obědy za 23kč
- zajištěný svozový autobus zdarma - ze směru Korňa - Turzovka - Vysoká n. Kys. - Makov - Horní Bečva - Prostřední Bečva - Dolní Bečva - Zubří - Valašské Meziříčí
- příspěvky na stravu
- možnost práce na přesčas
- 3 směnný provoz, možnost i krátkého/dlouhého týdne 12h provoz

PRÁCE I UBYTOVÁNÍ LZE I PRO PÁRY.

Informace o náboru

Nástup možný ihned, lze i přes Vánoce.
Možnost práce i ubytování pro páry.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik se zabývá a specializuje na drobné komponenty pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Průmysl a výroba

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- schopnost učit se novým věcem
- spolehlivost a samostatnost
- ochota práce na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3263929  Dátum zverejnenia: 8.12.2017