Výroba Tlmičov - Liberec - s dopravou a ubytovaním pre Vás

Wincott People

Partizánske, Dolný Kubín, Námestovo, Ružomberok, Tvrdošín, Prešovský kraj, Humenné, Medzilaborce, Prešov, Sabinov, Snina, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Michalovce, Sobrance, Trebišov, Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily
Termín nástupu
14.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba tlmičov a výfukov (strojárenská výroba):
- vhodná práca pre mužov a ženy
- práca na výrobných linkách, lakovačke a poloautomatických zváračkách
- dvoj a trojzmenná prevádzka
- možnosť nadčasov

mzda od 95 ,50 Kč/h - 149,50Kč/h v hrubom + variabilná zložka od 0 -20% z hrubej mzdy
- príplatky za nadčasy, nočné zmeny, víkendy, sviatky popoludňajšie zmeny
- príplatky za prácu v sťaženom prostredí
- stabilná práca
- ubytovanie zabezpečené, príspevok na ubytovanie
- zabezpečená doprava

Informácie o výberovom konaní

ak Vás naša ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať :

osobne : WP - Staničná 1268, 093 01 Vranov n/T
/ budova SAD - bývalý xawax /

telefonický : 0911 /82 82 06

emailom : alena.velika@wincottpeople.com

budeme kontaktovať vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.11.2017 (ostávajú ešte 2 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobca autopríslušenstva (tlmičov) a výfukových systémov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- manuálna zručnosť
- precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav ( potrebný opis zo zdravotnej karty )

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3220350   Dátum zverejnenia: 9.11.2017