Výroba Tlmičov - Liberec - s dopravou a ubytovaním pre Vás

Mám záujem

Prešovský kraj, Liberecký kraj, Stredočeský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

105 Kč + výkonnostný bonus + príplatky

Termín nástupu

ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba tlmičov a výfukov (strojárenská výroba):
  • vhodná práca pre mužov a ženy
  • práca na výrobných linkách, lakovačke a poloautomatických zváračkách
  • dvoj a trojzmenná prevádzka
  • možnosť nadčasov

mzda od 105 Kč/h - do 115 Kč/h v hrubom
+ výkonnostný bonus do výšky 25 % hrubej mzdy
  • príplatky za nadčasy, nočné zmeny, víkendy, sviatky popoludňajšie zmeny
  • príplatky za prácu v sťaženom prostredí
  • stabilná práca
  • ubytovanie zabezpečené, príspevok na ubytovanie
  • zabezpečená doprava

Informácie o výberovom konaní

ak Vás naša ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať :

osobne : WP - Staničná 1268, 093 01 Vranov n/T
/ budova SAD - bývalý xawax /

telefonický : 0911 /82 82 06

emailom : alena.velika@wincottpeople.com

budeme kontaktovať vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobca autopríslušenstva (tlmičov) a výfukových systémov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

  • manuálna zručnosť
  • precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • dobrý zdravotný stav

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3220350   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   105 Kč + výkonnostný bonus + príplatky