Frézař - ubytování zdarma, možnost přesčasů

Wincott People

Místo práce
Svitavy, Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Znojmo, Prostějov
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti, která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej převodových zařízení, hledáme šikovné frézaře! Rozšiřte náš tým.

Jaká práce Vás čeká?
- o obsluha CNC frézky S-200 (SINUMERIC)
- dodržování výrobních postupů na základě výrobních příkazů
- práce s měřidly
- pracuje se v přesnosti setin milimetrů vyjímečně tisícin
- jedná se o kusovou popř. malosériovou výrobu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- nadstandartní platové ohodnocení
- OPP zdarma
- ubytování ZDARMA- čistá, klidná ubytovna, nachází se přímo u podniku
- možnost stravování v podniku
- obědy za symbolickou cenu
- možnost přesčasů
- možnost záloh

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na čísle 733 166 609 nebo mi pošlete svůj životopis na helena.kupcova@wincottpeople.com

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hlavní činností společnosti je vývoj, výroba a prodej převodových zařízenÍ.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost CNC fréz
- znalost výkresové dokumentace
- samostatnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Na Rovince 879, Hrabová
709 00 Ostrava

Kontakt

ID: 3208207   Dátum zverejnenia: 15.11.2017