Tlumočník z/do ukrajištiny - výrobní pracovník

Manuvia, a. s.

Místo práce
Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zaučování výrobních zaměstnanců z Ukrajiny
• Tlumočení požadavků zaměstnanců a vedoucích výroby
• Trénink nových produktů a postupů
• Překlady dokumentů
• Práce na montážní lince

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost dlouhodobé spolupráce na HPP
• Motivující mzdové hodnocení
• Prémie, bonusy
• Možnost ubytování
• Nástup ihned/dohodou
• Místo pracoviště: Pardubice

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Na Rovince 879, Ostrava 720 00, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe splňují vstupní kritéria. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Wincott People je mezinárodní skupina společností, která se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich dočasné přidělení a zároveň poskytování kompletního servisu v oblasti personálního poradenství. Poskytujeme konzultace v oblasti optimalizace systému řízení lidských zdrojů, tvorby a implementace strategií odměňování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Aktivní znalost českého a ukrajinského jazyka slovem i písmem
• Ochotu pracovat ve 3-směnném i nepřetržitém provozu
• Manuální zručnost
• Praxi ve výrobním podniku vítáme
• Dobré komunikační a organizační schopnosti
• Zodpovědnost, flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3198312  Dátum zverejnenia: 8.12.2017