Jedinečná ponuka práce v Nitre od januára /operátor výroby/

Wincott People

Nitra, Liptovský Mikuláš, Prešovský kraj, Kežmarok, Levoča, Poprad, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
10.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
mzdové podmienky pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte jedinečnú možnosť zarobiť si peniažky ako operátor výroby , ktorý by vykonával tieto nenáročné pracovné pozície:
- jednoduché manipulačné práce,
- balenie LCD TV,
- skladanie komponentov,
- obsluha automatizovanej pracovnej linky,
- skladové práce, montáž zábavnej elektroniky.
Pracuje sa 8hodín v 2 alebo 3 zmennej prevádzke, alebo 12 hodin.

Tieto výhody a benefity môžete dostať:
- výhodné mzdové ohodnotenie.
- ubytovanie len 1€ / deň
- doprava do /z práce zdarma
- dochádzkový bonus 100€/ brutto
- sezónny bonus 100€/ brutto
- príspevok na obed
Dovezieme vás aj z týchto nástupných miest do Nitry : Poprad, Stará Ľubovňa, Bardejov, Prešov, Košice, Rožňava, Rim.Sobota, Lučenec, Zvolen.

Ak vás ponuka zaujala stačí zavolať na naše telefónne číslo : 0911 828 207 alebo osobne prísť na pohovor na pobočku do Popradu
Drevárska 1,
058 01 Poprad, poprípade pošlite životopis na jana.rusnakova@wincottpeople.com a určite budeme každého uchádzača kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť patrí medzi svetových lídrov vo výrobe produktov, akými sú notebooky, televízory, digitálne kamery, hracie konzoly a podobne. Objemom a kapacitou výroby je najväčším dodávateľom LCD televízorov pre celý európsky trh.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Vysoká nad Kysucou 228
023 55 Vysoká nad Kysucou

Kontakt

ID: 3194197   Dátum zverejnenia: 6.12.2017