Obsluha CNC strojů - od 32 000,- čistého - ubytování zdarma

Mám záujem

Miesto práce

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

35000

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • podnik se zabývá výrobou kolejových vozidel
  • není potřebná žádná velká praxe, pouze základní znalost obsluhy CNC center
  • Vaší náplní práce bude obrábění, broušení a frézování hran jednotlivých kusů plechů
  • setkáte se jak s obráběcími centry CNC, tak s ohraňovacími lisy, frézami a bruskami

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr - zakázka minimálně na pět let
  • Plat od 200,- Kč / čistého/ hod + Bonusy
  • možnost ubytování Zdarma
  • možnost přesčasů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik se zabývá výrobou kolejových vozidel

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • chuť pracovat
  • ochota práce na směny
  • zkušenost s prací na CNC obráběcích centrech - stačí základní znalost, zaučíme Vás
  • základní znalost výkresové dokumentace
  • vyučení nebo praxe ve strojírenském oboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People
Na Rovince 879
720 00 Ostrava
ID: 3188927   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   35000