Operátor výroby bez nočních směn - až 23.500 Kč

Mám záujem

Miesto práce

Minice 60, Bítozeves, Chomutov, Louny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

21500

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • práce s kabely
  • montáž kabelových svazků určené pro automobily a vlakové soupravy
  • práce vhodná pro ženy i muže
  • práce ve stoje v bezrizikovém prostředí – čisté prostředí
  • práce v rukavicích, na některém pracovišti ochranné brýle

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • základní mzda 15.000
  • po 6 měsících mzda zvýšena na 17.000
  • výkonnostní bonusy (týmový, osobní) až 6.000
  • bonus za docházku 1.500
  • bonus za doporučení 5.000/ osobu
  • příspěvek na dopravu až 1.000
  • dotované stravné
  • příspěvek na prací prostředky
  • práce pouze na R/O
  • nástup možný IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost zabývající se brzdovými rozvody do vozidel a vlakových souprav. Stále roustoucí společnost, které přibývá požadavek na výrobu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • minimálně základní vzdělání
  • manuální zručnost
  • ochota práce na 2 směny (R: 6–14 hod, O: 14–22 hod)
  • možno i důchodce nebo absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Náměstí 1. Máje
430 01 Chomutov
ID: 3181090   Dátum zverejnenia: 28.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   21500