Kontrolor/ka kvality 118 Kč/hod. (Rychnov u Jablonce n. N.)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 24 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vizuální kontrola automobilových komponentů
• manipulace s komponenty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé mzdové ohodnocení (118 Kč/hod.)
• 80 Kč stravenky
• příplatky: noční 15%, přesčas 25%, sobota 35%, neděle 50%, svátky 100%
• příspěvěk na dopravu
• nástup možný IHNED

Informace o náboru

Jak se ucházet o zaměstnání?

O zaměstnání se můžete ucházet zasláním Vašeho životopisu na e-mail [email protected], návštěvou naší liberecké pobočky v Moskevské ulici 658 nebo telefonicky na telefonním čísle: 735 176 722.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• chuť a ochota pracovat v nepřetržitém provozu
• zodpovědný přístup k práci, flexibilita
• dobrý zdravotní stav
• zkušenost v oblasti kontroly kvality výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3179210  Dátum zverejnenia: 8.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19 000 - 24 000 Kč