Obsluha stroje, doprava ze Slovenska zajištěna zdarma, možnost ubytování

Manuvia, a. s.

Místo práce
Třinec, Okres Čadca, Okres Frýdek - Místek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podnik v Moravskoslezském kraji, který se zabývá automobilovým průmyslem, hledá pracovnice a pracovníky do rozšiřující se výroby. Pokud Vás baví manuální práce, tak hledáme právě Vás.

Co Vás čeká?
- obsluha automatického stroje

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- osobní ohodnocení dle pracovního výkonu
- bonusy za přesčas
- 2x ročně mimořádné prémie
- doprava ze Slovenska zdarma na trase: Korňa ( po dohodě), Turzovka- Beskydská, Raková, Staškov,Čadca,Svrčinovec, Třinec.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu mě kontaktuje na telefonním čísle 733 166 609 nebo mi pošlete svůj životopis na email [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významný klient se sídlem v Třinci, který je dodavatelem komponentů do automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochota pracovat ve směnném provozu
- spolehlivost
- samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3179123  Dátum zverejnenia: 13.10.2017