Hledáme svářeče, možnost i ubytování, motivující mzda

Wincott People

Místo práce
Hlavní město Praha, Česká republika, Praha, Středočeský kraj, Beroun, Kladno, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Strakonice, Plzeňský kraj, Plzeň - město, Ústecký kraj, Chomutov, Česká Lípa, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - venkov, Vyškov, Znojmo, Moravskoslezský kraj, Frýdek - Místek, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- skládání a svařovaní komponentů pro automobilový a strojírenský průmysl
- čtení výkresové dokumentace
- drobné zámečnické práce

- svařování CO2

Zaměstnanecké výhody, benefity

+ možnost zajištění ubytování
+ náborový bonus
+ příspěvek na dopravu
+ motivující mzda
+ bonusy za vykonanou práci
+ bonusy za docházku
+ stravenky
+ možnost čerpání záloh
+ možnost přesčasů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik se zabývá automobilovým průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- čtení výkresové dokumentace na dobré úrovni
- praxi na pozici svářeče
- pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Na Rovince 879
720 00 Ostrava