Chrudim - výroba pružín, ubytovanie a doprava zdarma

Manuvia, a. s.

Prešovský kraj, Košický kraj, Chrudim (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
92,20,-Kč/hod (brutto) + bonus 0 - 3634,-Kč (kvality, kvantita) brutto + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta ponúkame prácu v Chrudime - výroba pružín do automobilov. Práca v strojárskom priemysle.
Na stredisku sa nachádza viacero pracovných liniek:
- skladanie piestov
- výroba trubiek
- výroba piestnych tyčí
- obsluha poloautomatických strojov
- lakovanie pružín
- kontrola kvality vyrobených pružín
- príjem a výdaj materiálu
- balenie a príprava zakázok na expedovanie

-mzda operátor od 85Kč/hod v čistom
- mzda vodič vzv od 97Kč/hod v čistom
- dochádzkový bonus
- UBYTOVANIE A DOPRAVA ZDARMA resp. príspevok na vlastné ubytovanie
- týždenné zálohy
- dlhodobá a stabilná práca
- možnosť zvýhodnených mobilných paušálov

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenu adresu z vášho regionu.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:
0800 189 099 (SR)

Manuvia Bardejov - +421 911 828 204 [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky priemysel

- výhodou ukončené vzdelanie strojárskeho, príp. technického zamerania
príp. prax v strojárenskom priemysle
- manuálna zručnosť
- zdravotná spôsobilosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3154305  Dátum zverejnenia: 19.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 92,20,-Kč/hod (brutto) + bonus 0 - 3634,-Kč (kvality, kvantita) brutto + zákonné príplatky