Operátor výroby blízko Prahy - Brandýs Nad Labem

Manuvia, a. s.

Prešovský kraj, okres Liptovský Mikuláš, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Upresnenie mzdových podmienok pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite možnosť práce vo výrobe pre získanie praxe a vylepšenie životopisu.

Ak ste absolvent alebo dlhodobo nezamestnaný získate pracovné návyky a prax, ktorú ocenia v každom podniku.

- výroba autorádií , klimatizácií, palubných dosiek a navigácií
- práca na výrobných linkách
- montáž, lepenie, testovanie
- skladové práce
- obsluha VZV alebo retrakov
- príjem a vyskladnenie paliet

- motivačné finančné ohodnotenie /príplatok za popoludňajšie a nočné zmeny, za sviatky a víkendy, výrobný bonus až do 2500 Kč na mesiac, príspevok na stravu/
- ubytovanie zabezpečené
- doprava z/na SK - zabezpečená našou dopravou zdarma

Nie je na čo čakať, nástup je možný ihneď po úspešnom absolvovaní pohovoru.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis, budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

[email protected]

Následne sa s Vami skontaktuje najbližšia náborová pobočka.

Pobočky máme vo viacerých mestách na Slovensku, konkrétne Košice, Bardejov, Vranov nad Topľou, Lučenec, Poprad, Banská Bystrica, Nitra.

Prípadne kontaktujte bezplatnú linku 0800 189 099

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Popredný výrobca autorádií, klimatizácií, palubných dosiek a navigácií.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- zdravotná spôsobilosť
- práca vhodná pre mužov, ženy aj páry
- vek minimálne 18 rokov

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3153145  Dátum zverejnenia: 8.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upresnenie mzdových podmienok pri pohovore