Svářeč EN 135 doprava zdarma, ubytování zdarma

Wincott People

Místo práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčianský kraj, Nitranský kraj, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Zlín, Olomoucký kraj, Přerov, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování karosářských podskupin a kompletů z uhlíkových ocelí dle výkresové dokumentace
DOPRAVA ZDARMA Ostrava- Paskov- Frýdek- Místek- Příbor- Kopřivnice

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost ubytování zdarma
- dopravu zdarma Ostrava- Paskov- Frýdek- Místek- Příbor- Kopřivnice
- dlouhodobé zaměstnání
- možnost čerpat zálohy po 80 hodinách
- 25 dní dovolené
- závodní stravování
- práci na ranní a odpolední směny případně noční směny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik se zabývá lisováním, svařováním dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platný průkaz EN 135
- zkušenosti na dané pozici
- znalost výkresové dokumentace
- spolehlivost
- zodpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Na Rovince 879
720 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Adéla Gelnerová
Tel.: +420 731 619 063
E-mail: poslat životopis
ID: 3142827   Dátum zverejnenia: 7.11.2017