Operátor výroby LCD v Nitre, doprava a ubytovanie zabezpečené!!! Nástup už 24.5.2018

Mám záujem

Miesto práce

Košický kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,10 € na hodinu + bonusy a príplatky až 125

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca vhodná pre mužov, ženy, páry na linke pri výrobe LCD televízorov a práce s tým súvisiace.

Miesto výkonu práce NITRA!!!

UBYTOVANIE pre Vás máme!!!

Doprava z nástupných miest POPRAD, BARDEJOV, PREŠOV, KOŠICE, ROŽŇAVA, RIM. SOBOTA, LUČENEC, ZVOLEN zabezpečené ZDARMA, prípadne preplatenie dopravy!!!

Hľadáme šikovných kandidátov na operátorské pozície v NITRE v elektrotechnickom priemysle!!!

Nástup možný už v Máji!!!

Čo práca zahŕňa?
  • výroba, montáž, testovanie, balenie LCD televízorov
  • zásobovanie výrobných liniek
  • montáž produktov interaktívnej zábavy
  • 8 aj 12 h pracovné zmeny

  • UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ (PRÍSPEVOK) - doplácate len 1 € za noc
  • DOPRAVA ZDARMA
  • Bonusy
  • príspevok na stravovanie
  • doprava zabezpečená z ubytovne na pracovisko a späť ZDARMA
  • práca vhodná pre ženy, mužov aj páry
  • nenáročné pozície vo výrobe
  • možnosť nadčasov
  • týždenné zálohy

Informácie o výberovom konaní

Nie je na čo čakať!!!!

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis : maria.masicova@wincottpeople.com
alebo nás navštívte osobne na pobočke : WP Mlynská 27 - 1. poschodie, číslo dverí 102, 04001 Košice
alebo nás kontaktujte telefonický : 0911 337 826
Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť patrí medzi svetových lídrov v elektrotechnickej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • šikovnosť
  • manuálna zručnosť
  • zdravotná spôsobilosť
  • chuť pracovať

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Masicová
Tel.: +421 911 337 826
E-mail: poslať životopis
ID: 3135895   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,10 € na hodinu + bonusy a príplatky až 125