Svářeč ZM1 - skvělé platové podmínky-nástup ihned

Manuvia, a. s.

Česká republika, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Brno - město, Brno - venkov, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres České Budějovice, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Tábor, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Náchod, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Pardubice, Okres Ústí nad Orlicí, Plzeň - město, Okres Chomutov, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jednoduché svařování
- kompletace dílů
- práce na svařovacích robotech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajištěné ubytování cca 10 min. od podniku
- práce na hlavní pracovní poměr, případně i na dohodu
- ochranné pracovní pomůcky ZDARMA
- zajímavé a motivující platové ohodnocení
- garantovaný výplatní termín
- na termínu nástupu se dá individuálně dohodnout
- možnost práce na přesčasy
- možnost čerpání záloh
- odměny za dobře odvedenou práci
- možnost stravování v podniku

Informace o náboru

V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 739 368 402 nebo na emailovou adresu [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost se zabývá výrobou sedadel, která nacházejí uplatnění v různých typech a druzích vozidel, jako například v nákladních automobilech, autobusech, trolejbusech, sanitkách atd.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

svářeč, operátor výroby

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platný průkaz ZM1
- praxe ve svařování min. 0,5 roku
- chuť pracovat
- samostatnost
- flexibilitu
- učit se novým věcem
- ochotu pracovat na třísměnný provoz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3127967  Dátum zverejnenia: 19.4.2018