Operátor výroby Liberec -ubytovanie a dopravu zabezpečujeme

Mám záujem

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 105,- KČ + bonus

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba a montáž automobilových výfukov a tlmičov.
  • jednoduchá práca
  • 8 h/3 zmeny
  • výroba tlmičov - obsluha strojov na lisovanie komponentov, obsluha strojov na lakovni (chemické ošetrovanie komponentov), vizuálna kontrola výrobkov, balenie výrobkov
  • výroba výfukov - obsluha automatických zváracích strojov, zakladanie dielov podľa návodu, obsluha strojov na povrchovou úpravu

Dlhodobá práca na HPP pre českého zamestnávateľa na českú pracovnú zmluvu
  • ubytovanie a doprava z ubytovania za poplatok
  • pravidelné zálohy

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu.
BLIŽŠIE INFORMÁCIE v pracovné dni od 8.00-16.00h
náborová pobočka Nitra 0911828203
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť vyrába tlmiče a výfukové systémy pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Flexibilita
Samostatnosť
Zodpovednosť

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3114705   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 105,- KČ + bonus