Výroba kovového nábytku v Trnave/operátor. Zabezpečené ubytovanie

Mám záujem

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 3,40 €/hod + príplatky a dochádzková prémia

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba kovového nábytku so zameraním na úložné systémy,
povrchová úprava práškovými farbami

  • vizuálna kontrola a triedenie výliskov
  • navešovanie a zvešovanie na linke povrchovej úpravy
  • dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
  • pracovný úväzok 12 hodín v nepretržitej prevádzke (ranná zmena 6.00 - 18.00; nasleduje nočná zmena 18.00 - 6.00; po nočnej dva dni voľno)

Zabezpečené ubytovanie -za poplatok zo mzdy 1,00 €/noc.
Týždenné zálohy
Možnosť nadčasov
Stravovanie

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu, prípadne volajte na číslo 0911828203 v pracovné dni od 8.00 -16.00h.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Náš klient je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športový areálov, kúpalísk a podobne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • dobrý zdravotný stav
  • manuálna zručnosť
  • aktívny prístup k práci
  • pravidelná dochádzka
  • zodpovednosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • práca vhodná pre mužov aj ženy

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Diana Čeryová
Tel.: +421 911 828 203
E-mail: poslať životopis
ID: 3111460   Dátum zverejnenia: 25.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,40 €/hod + príplatky a dochádzková prémia